in

Pit bull leży sobie na kanapie – zobacz jego reakcję, gdy nagle 5 kotków wkracza na jego terytorium.

Oto Ozzy, pit bull, który miał ostatnio stresujące miesiące, ponieważ w jego domu pojawiło się kilkoro nowych mieszkańców.

Ozzy mieszka ze swoją rodziną w Kalifornii. Trzy lata temu został adoptowany. Od pierwszej chwili został pokochany przez mamę, tatę i trójkę dzieciaków. Ale jeden członek rodziny bardzo go nie lubił. To kot Norm. Ozzy próbował zawrzeć z nim, jeśli nie przyjaźń to przynajmniej rozejm, ale Norm nie chciał mieć z nim nic wspólnego i starannie unikał wszelkich kontaktów.

Wtedy pod ich wspólnym dachem zjawiła się Winnie, bezdomna kotka, która została przygarnięta przez rodzinę. Po dwóch miesiącach Winnie okociła się i wydała na świat 5 małych urwisów.


 
Ozzy przyjął rolę wujka, a może nawet ojca, bo wylizuje młode, pomaga im się wspinać, oddaje swoje jedzenie, a gdy któryś miałknie, Ozzy natychmiast staje na równe nogi i sprawdza co się dzieje i czy nikomu nic złego się nie przytrafiło.


 
„Od kiedy pozwoliliśmy Ozzy’emu przebywać z kotkami jest przeszczęśliwy” – mówi jego właścicielka.
 
Winnie także uwielbia Ozzy’ego, ponieważ widzi i docenia jego troskę o jej małe.
 
Teraz właściciele martwią się jak to będzie, gdy kotki powędrują do adopcji. Rodzina nie ma możliwości zatrzymać wszystkich, zostanie tylko Winnie i jeden z kociaków Troublemaker.
 

 
To może być ciężkie przeżycie, ponieważ kociaki także go uwielbiają.
 
Prawda, że to niezwykła relacja? Ozzy jest naprawdę wspaniałym psem.