in

Pit bull łapie dziecko za pieluchę i ciągnie – chwilę później rodzina zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństwa

Latana Chai mieszka w Kalifornii – ostatnio doświadczyła ogromnej tragedii.

W środku nocy z 3 na 4 czerwca była w domu wraz ze swoją malutką córeczką i pit bullem o imieniu Sasha. Nagle usłyszała bardzo intensywne szczekanie i drapanie w tylne drzwi przez swojego pupila. Zaniepokojona kobieta zdała sobie sprawę, że coś jest nie tak. Nie było to w naturze Sashy.

Oszołomiona Latana uchyliła tylne drzwi, aby zobaczyć, dlaczego pies tak donośnie szczeka – ujrzała chmury ciemnego dymu, które unosiły się nad sąsiednim domem. Ogień bardzo szybko rozprzestrzeniał się w stronę domu Latany i zajmował jej posesję.

Miłośnicy psów z całego świata podziwiają tą niesamowitą reakcję pupila.
 
Kobieta czym prędzej pobiegła do pokoju córki, aby wynieść ją z domu. Okazało się jednak, że Sasha była tam pierwsza. Latana ze zdziwieniem patrzyła, jak jej pupil wgryza się w pieluszkę Masailah i zanosi ją z dala od niebezpieczeństwa.
 

Matka mogła już wtedy bezpiecznie wyprowadzić rodzinę na zewnątrz. Sasha uratowała domowników, gdyby nie ona sytuacja mogła skończyć się tragicznie.
 

 
Od czasu narodzin Masailah Sasha jest jej nieodłączną towarzyszką. Nie można mieć wątpliwości, że łączy je silna wieź. Więcej na, temat tej historii możesz dowiedzieć się z reportażu poniżej:
 


 
Niestety większość osób wciąż myśli, że pit bulle są psami do walk i z natury są bardzo agresywne. Ta sytuacja jest kolejnym przykładem, na to, że mogą być wspaniałymi rodzinnymi zwierzętami.
 
Udostępnij ten artykuł, aby podzielić się z innymi tym niesamowitym czynem Sashy.