in ,

Polska sportsmenka dostała nietypowe pismo z parafii. Jego treść zszokowała internautów.

Polacy byli przyzwyczajeni do tego, że tuż po świętach Bożego Narodzenia w ich domach gościli księża z wizytą. Pandemia koronawirusa sprawiła, że musimy przyzwyczaić się do nowych zasad i ograniczać kontakty z innymi do minimum. Z tego powodu w tym roku nie będzie takiej kolędy jak zawsze. Jak się okazuje, parafie próbują sobie z tym faktem jakoś poradzić.

Poświąteczne wizyty duszpasterskie będą zależne od danej parafii. Nie ma ogólnopolskiej decyzji w tej kwestii, więc podjęte działania są bardzo różne. Jedne diecezje przełożyły kolędę „na późniejszy termin”, w innych będą mieć miejsce dodatkowe msze, w archidiecezji częstochowskiej wierni będą mogli zaprosić księdza.

Daria Zawistowska, szczypiornistka Zagłębia Lubin, postanowiła podzielić się ze swoimi fanami czymś, co mocno ją zaskoczyło.

Nietypowe pismo z parafii

Na Instagramie w relacji dodała zdjęcie kartki, którą dostała przed „kolędą”. Widnieje na niej formularz do wypełnienia. Mowa o bardzo szczegółowych danych, między innymi zawodzie czy też stanie cywilnym.

Takie pismo to rzeczywiście niecodzienny widok.

Co sądzicie o tym piśmie z parafii? Dajcie znać w komentarzu!