in

Kierowca audi pędził ulicami Bydgoszczy. Nie przewidział jednego, nagranie podbija sieć

Nie ma wątpliwości co do tego, że piratów drogowych na polskich drogach nie brakuje. Do sieci trafiło nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak pewien kierowca audi zaczyna pokazywać swoje „umiejętności” na ulicach Bydgoszczy.

Wszystko miało miejsce 21 sierpnia ubiegłego roku na drodze krajowej nr 25. Wideo trafiło na kanał „STOP CHAM” i w momencie przykuło uwagę internautów. Autor nagrania pokazał, jak kierowca łamie mnóstwo przepisów w przeciągu zaledwie dwóch minut.

Pirat drogowy w Bydgoszczy

Kierowca czarnego audi dał prawdziwy „popis” – przekroczył prędkość, zaczął wyprzedzać innych kierowców i używał przy tym „długich” świateł. Podczas wyprzedzania jednego z pojazdów zaczął trąbić na innego kierowcę i pokazał mu, żeby „puknął się w czoło”. Zaledwie chwilę później miała miejsce jeszcze jedna niebezpieczna sytuacja związana z wyprzedzaniem.

Pirat drogowy spotkał się na rondzie z innym kierowcą, którego zwyzywał. Ostatecznie dowiedział się, że był nagrywany. Tego się z pewnością nie spodziewał.

Autor nagrania uznał, że przekaże je policji. Nie ma wątpliwości co do tego, że mężczyzna zasłużył na karę. Ostatecznie dostał surowy mandat.

Tylko spójrzcie na nagranie poniżej!

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl