in

Piotr Kraśko osłupiał prowadząc relację na żywo. Przed kamery wszedł mężczyzna i nie miał żadnych hamulców

Piotr Kraśko w ostatnim czasie spotkał się z bardzo nietypową sytuacją, która odbiła się głośnym echem. Wszystko się nagrało – przecieramy oczy ze zdumienia!

Relacja na żywo znanego dziennikarza przybrała niespodziewany obrót. Wszystko za sprawą mężczyzny, który postanowił pokazać swoją radość z odejścia Donalda Trumpa. Nie zrobił tego jednak w sposób przyzwoity i szybko wywołał skrajne emocje. Piotr Kraśko musiał zareagować.

Szokująca sytuacja podczas relacji na żywo

Piotr Kraśko w czasie prowadził relację prosto z Waszyngtonu po ogłoszeniu nieoficjalnych wyników prezydenckich. Na ulicach pojawili się zwolennicy Bidena, którzy cieszą się na odejście Trumpa.

Dziennikarz TVN 24 zdawał relacje prosto do kamery, kiedy w pewnym momencie jedna z osób postanowiła pokazać swoją reakcję dotyczącą wyborów.

Mężczyzna zaczął tańczyć i wystawiać prosto do kamery ręce z wyciągniętymi środkowymi palcami. Polacy nie mogli uwierzyć w to, co widzą – chwilę później oszołomiony Piotr Kraśko postanowił, że poprosi mężczyznę, aby sobie poszedł.

Dziennikarz próbował ratować sytuację, jednak mężczyzna nie zamierzał przepuścić okazji, aby pokazać, jak bardzo cieszy się z odejście Donalda Trumpa. Na nagraniu możemy zobaczyć, że Piotr Kraśko nie daje ponieść się emocjom. Ostatecznie po odejściu mężczyzny kończy swoją relację.

Koniecznie obejrzyjcie nagranie poniżej – niewiarygodne!

Źródło: se.pl