in

Piotr Gąsowski w szpitalu, ma koronawirusa. Opublikował niepokojące wideo.

57-letni aktor Piotr Gąsowski zaraził się koronawirusem mimo przyjęcia szczepionki. Ze swoimi fanami podzielił się niepokojącym nagraniem.

Aktor zrobił relację ze szpitala na swoim profilu. Na wideo można dostrzec, że ma założoną maskę tlenową, która pozwala mu łatwiej oddychać. Piotr z pozytywnym podejściem zapewnia jednak, że jest pod opieką świetnych lekarzy i ma nadzieję, że wkrótce pokona chorobę.

„Dzień dobry państwu, w końcu mnie też dopadł COVID-19, ale jak chorować, to tylko z taką ekipą, która tu przyjechała, naprawdę dziękuję wam” – powiedział Piotr Gąsowski w jednej z relacji na Instagramie.

Mimo iż aktor zachorował będąc już zaszczepionym, nie zaczął krytykować szczepionek, a wręcz przeciwnie. Piotr przyznaje, że widzi wokół wielu pacjentów, którzy przechodzą chorobę znacznie gorzej. Gąsowski twierdzi, że to dzięki szczepionce teraz tak łagodnie przechodzi COVID-19.

– „Uwaga! Relacja niesponsorowana! Dlatego, że jestem zaszczepiony, przechodzę to w miarę łatwo, w przeciwieństwie do niezaszczepionych pacjentów. Widzę to wokół mnie” – podkreślił.