in

Piosenka na podstawie pasków wiadomości TVP hitem sieci – Internauci są zachwyceni utworem 20-latka

W ostatnim czasie na portal YouTube trafiła piosenka, która w momencie stała się prawdziwym hitem w sieci. Tekst do niej został stworzony z pasków „Wiadomości” TVP przez Pawła Kielera. Tego po prostu trzeba posłuchać!

Piosenka z pasków 'Wiadomości’ TVP

„Wiadomości” emitowane na TVP1 wciąż spotykają się ze skrajnymi emocjami ze strony Polaków. W Internecie co jakiś czas pojawiają się memy z informacyjnych pasków serwisu TVP1. Youtuber i wokalista Paweł Kieler wpadł na pomysł, aby stworzyć z nich piosenkę.

Na nagraniu możemy zobaczyć, jak wokalista gra na gitarze elektrycznej i śpiewa, a po lewej stronie pojawia się tekst niczym karaoke. Na paskach TVP są poruszane kwestie demonstracji, wojen, środowisk LGBT czy rzekomej islamizacji:

„Walka z chrześcijaństwem sprzyja islamizacji. Polska to przecież wyspa wolności i tolerancji. Polacy cenią rząd za walkę z patologiami. Autobusy WWA prowadzą narkomani. Obrona demokracji w czasie zarazy. Platforma kłamie, chcąc wrócić do władzy. A chmura wirusowa nad demonstrantami. Chcą wojny domowej. Wybory przegrali” – możemy usłyszeć w pierwszej części piosenki.

Internauci są zachwyceni pomysłowością i wykonaniem. Pod filmikiem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Koniecznie posłuchajcie także piosenki utworzonej z najciekawszych i najzabawniejszych tekstów dotyczących Strajku Kobiet: