in

Syn Krzysztofa Krawczyka napisał piosenkę dla taty. Internauci nie kryją wzruszenia.

Śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła całym krajem. Niektórzy wciąż nie mogą uwierzyć w to, że nie ma już z nami prawdziwej legendy. To artysta, którego brak Polacy bardzo mocno odczuli.

Jego syn uznał, że złoży hołd zmarłemu ojcu, pisząc dla niego piosenkę. Do sieci trafiło nagranie z utworem „Tato”. Internauci są zachwyceni. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał!

Piosenka syna Krzysztofa Krawczyka

Nie ma wątpliwości co do tego, że syn Krzysztofa Krawczyka już zdążył zdobyć serca fanów i cały czas ich zaskakuje. Potomek artysty zdobył się na to, aby napisać własny utwór upamiętniający ukochanego tatę. Utwór „Tato” zachwycił internautów.

Kariera muzyczna syna legendy rozwinęła się po tym, jak przyjął go pod swoje skrzydła znajomy ojca, Marian Lichtman. Dzięki tej znajomości zadebiutował on już na dużej scenie podczas festiwalu w Mrągowie, gdzie wystąpił razem z Trubadurami.

W utworze „Tato” mężczyzna dzieli się swoimi uczuciami związanymi ze stratą. Opowiada o tym, jak bardzo brakuje mu ukochanego rodzica i o tym, jak głęboką pustkę czuje w swoim sercu.

„Bardzo ładna piosenka, piękny delikatny głos brawo Krzysiu juniorze” – czytamy w komentarzach pod nagraniem.

„Jestem wzruszona” – pisze internautka.

Utwór wraz z teledyskiem nagrywanym w minioną sobotę w Łodzi trafił na YouTube. Niebawem możemy spodziewać się kolejnej piosenki syna Krawczyka, tym razem dedykowanej mamie, Halinie Żytkowiak.

Źródło: jastrzabpost.pl, muzyka.interia.pl