in

Ksiądz zaśpiewał dzieciom na zakończenie komunii. Internauci są oburzeni tekstem piosenki.

W ostatnim czasie miało miejsce coś, co z pewnością pozostanie na długo w pamięci niektórych internautów. Mowa mianowicie o występie księdza i jego wesołej piosence o lodach.

Wiele osób dopatrzyło się w niej podtekstu i nie mogło uwierzyć, że słuchają tego dzieci. Inni zaś nie widzą w tym nic dziwnego i chwalą księdza za to, że próbował rozweselić ich pociechy.

Występ księdza w momencie obiegł sieć

Ceremonia komunii świętej jest poważną uroczystością, jednak kto powiedział, że nie może zakończyć się wesołym akcentem? Pewien ksiądz pokazał, na co go stać i chwycił za mikrofon. Gdy zaczął śpiewać, spora część osób nie mogła przestać się śmiać z treści piosenki.

Ksiądz zapowiedział, że ma niespodziankę dla dzieci. Po komunii świętej miały one dostać lody. Duchownemu przy okazji przypomniała się piosenka, którą śpiewał w młodości z innymi – „Lody dla ochłody”.

„Nawet papież w Watykanie jada lody na śniadanie […] Loda kup, loda zrób, loda zjedz” – śpiewał ksiądz.

Gdy nagranie z występu trafiło do sieci, w momencie pojawiło się pod nim mnóstwo komentarzy. Niektórzy są wyraźnie zbulwersowani. Inni zaś nie widzą w tym nic dziwnego.

„Jak w dzisiejszych czasach ksiądz śpiewa do dzieci „loda zrób”, to jednak czuję lekkie zaniepokojenie” – pisze internautka.

„Ludzie sami się nakręcają, a potem są oburzeni, że ktoś o lodach dzieciom zaśpiewa” – komentuje ktoś inny.

„Właśnie to jest wesołe podejście, a innym się przypomina nie powiem co” – czytamy.

A wy? Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: goniec.pl