in ,

Kolosalna wpadka ochrony. Pomylono piłkarza z kibicem, nagranie hitem sieci!

Nie ma wątpliwości co do tego, że pomyłki są nieodłączną częścią życia każdego człowieka, ale takie historie jak ta to prawdziwa rzadkość. Aż ciężko uwierzyć w to, że miała miejsce naprawdę!

Obrońca reprezentacji Włoch – Leonardo Bonucci – dołączył do kibiców, aby cieszyć się z nimi zwycięstwem z Hiszpanią i awansem do finału Euro 2020. Nie mógł jednak już wrócić na boisko za sprawą ochrony, która nie rozpoznała piłkarza. Wszystko się nagrało!

Piłkarz pomylony z kibicem

Reprezentacja Włoch przeszła do finału Euro 2020. Emocje związane ze spotkaniem były ogromne, więc nic dziwnego, że po zwycięstwie świętowaniu na stadionie Wembley nie było końca.

Leonardo Bonucci uznał, że pobiegnie do kibiców, aby chociaż przez chwilę podzielić się z nimi swoimi emocjami. Nie spodziewał się, że ta decyzja będzie niosła za sobą takie konsekwencje.

Gdy piłkarz chciał wrócić na boisko, został zatrzymany przez ochronę, która wzięła go za jednego z kibiców. Nagranie z całego zajścia trafiło do sieci i w momencie stało się prawdziwym hitem. Internauci nie mogą powstrzymać się od śmiechu.

Sprawę szybko wyjaśniono i Bonucci wrócił do reszty reprezentacji, jednak o pomyłce ochroniarzy z pewnością świat nie zapomni jeszcze przez długi czas.

Źródło: o2.pl