fot. Instagram/@PIMPYOURPRANA
in

Nie piła wody przez rok i zastąpiła ją wyłącznie sokami. Tak wyleczyła się z wszystkich dolegliwości

Słoneczne Bali to raj. Wydawałoby się, że mieszkające tam kobiety powinny wyglądać idealnie. Ale Sophie Patrick nie miała tego szczęścia. Przez długi czas cierpiała na wysypkę, obrzęk i problemy z włosami.

Po zmianie odżywiania sytuacja uległa poprawie. Ale obrzęki nie zniknęły.

Sophie zwróciła się do wielu specjalistów, ale nikt nie był w stanie jej pomóc i wytłumaczyć, dlaczego obrzęk nadal nie zniknął. Lekarze mogli jedynie zaoferować jej operację, która miała podnieść obszar pod oczami.

Ale instruktor jogi do którego chodziła Sophie, doradził jej, aby spróbować zrezygnować z wody, zastępując ją sokami lub wodą kokosową, zapewniając, że to naprawdę może pomóc. I Sophia postanowiła zaryzykować.

Chociaż wszyscy jej krewni byli temu przeciwni, ponieważ kierowali się dobrze znaną prawdą – woda jest podstawą wszystkich żywych istot. Ale taki eksperyment bardzo szybko przyniósł pozytywne wyniki.

Pierwszym efektem było zniknięcie worków pod oczami w szybkim czasie. Poza tym poprawił się jej stan skóry, włosy stały się bardziej elastyczne i zyskały zdrowy połysk, a nawet drobne zmarszczki zniknęły. Sophie twierdzi również, że taki tryb życia wyleczył jej bolące stawy, alergie pokarmowe i problemy trawienne.

Jaki jest sekret? Sophie spożywa soki owocowe i wodę kokosową zamiast wody. U sportowców proces ten nazywa się suchym postem. Dziewczyna żyje takim stylem życia już przez rok i zamierza to kontynuować. Oprócz poprawy wyglądu Sophie odczuwa także poprawę ogólnego stanu zdrowia – ma więcej energii niż kiedykolwiek.

Jednak mało kto odważyłby ​​się pójść za jej przykładem. A Ty co o tym myślisz?

Fotografie: dailymail.co.uk, Instagram/@PIMPYOURPRANA