fot. twitter/@PLPierwszy
in

To nie żart. Pojawiły się właśnie w polskim „Kauflandzie”, można się zdziwić

Kaufland radzi sobie z szalejącą inflacją oraz coraz częstszymi kradzieżami podstawowych produktów spożywczych w bardzo oryginalny sposób. Firma wprowadziła niedawno do swoich sklepów tzw. „pikacza”, innowacyjne rozwiązanie, które jeszcze nie było dość widoczne w polskich sklepach, a już na pewno nie na tańszych produktach.

W sieci pojawiły się już zdjęcia tego niezwykłego urządzenia, które robi wrażenie na klientach. Czy Kaufland znalazł odpowiednie rozwiązanie na problemy z inflacją i kradzieżami produktów spożywczych? Czas pokaże, ale jedno jest pewne – firma stawia na innowacje i jest gotowa, by walczyć z problemami.

„Pikacze” już są

Sytuacja w polskich sklepach jest coraz gorsza. Kiedyś ludzie kradli głównie droższe produkty, ale teraz nie ma już żadnych ograniczeń – coraz częściej stają się nimi podstawowe produkty żywnościowe, takie jak bułki, które kosztują kilka groszy. Jak dowiadujemy się z portalu Money.pl, od stycznia do października 2022 roku odnotowano o 30% więcej kradzieży niż w zeszłym roku. Policjanci nie pozostawiają wątpliwości: sytuacja jest poważna i może jeszcze się pogorszyć.

„Pikacze” w Kauflandzie pojawiły się właśnie na opakowaniach wędlin i serów…

Specjaliści są zdania, że taki widok już niebawem nie będzie nikogo szokować.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!