in ,

Porażające sceny w skateparku. Pijana mama wykorzystała wózek z dzieckiem jako deskorolkę.

W ostatnim czasie doszło do sytuacji, która z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci. Wszystko za sprawą pijanej mamy, która udała się do skateparku. 38-latka za wszelką cenę chciała wjechać wózkiem na rampę dla deskorolek. W środku wózka znajdowało się jej dziecko.

Internauci łapią się za głowę. Nie ma wątpliwości co do tego, że coś takiego nie powinno mieć miejsca. Maluchowi mogła się stać krzywda. Sprawą zajmuje się już policja.

Wybryki pijanej mamy

Nie wiadomo, co kierowało 38-letnią kobietą, która pijana z dzieckiem udała się któregoś razu do skateparku. Wszystko miało miejsce w Jefriemowie w zachodniej Rosji. Być może uznała, że będzie to świetna zabawa, zapominając, że dziecku powinno zapewnić się przede wszystkim bezpieczeństwo.

Kobieta potraktowała wózek jak deskorolkę i zaczęła nim wjeżdżać na rampę. Chwilę później córeczka wypadła z wózka, ponieważ jej mama nie mogła utrzymać się już na nogach z powodu ilości spożytego alkoholu.

Wszystkiemu przyglądali się inni ludzie, którzy uznali, że muszą to nagrać. Świadkowie przecierali oczy ze zdumienia. Takich scen nikt się nie spodziewał. O sprawie szybko dowiedziała się policja.

Na nagraniu, które trafiło do sieci, wyraźnie widać, że nikt nie próbował powstrzymać kobiety. Każdy przyglądał się z zainteresowaniem temu, co dalej się stanie. Dopiero po dłuższej chwili parę osób zaczęło interweniować, jednak kobieta była wobec nich bardzo agresywna.

Policja szybko odkryła, że nie był to pierwszy tego typu wybryk matki. Odebrano jej już dwójkę starszych dzieci. Zachowanie kobiety było nieprzewidywalne.

Tylko spójrzcie na nagranie poniżej!

Źródła: www.o2.pl, www.polsatnews.pl