in

Pijana kobieta spowodowała wypadek i zaczęła tańczyć na tle swoich ofiar. 9-latek w ciężkim stanie

Pijana kobieta była sprawczynią wypadku samochodowego, w wyniku którego ucierpiało dziecko. Nie chciała zostać zbadana alkomatem i zaczęła tańczyć na tle ofiar. To żona oficera policji. Nie jest to pierwszy wypadek z jej udziałem – za dwa poprzednie nie poniosła żadnych poważnych konsekwencji.

Nagranie pojawiło się w rosyjskiej telewizji. Widzowie nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli. Kobiecie nic się nie stało, podczas gdy 9-latka przetransportowano na oddział intensywnej terapii.

Bulwersujące zachowanie sprawczyni wypadku

Mieszkanka Lipiecka w Rosji prowadząca pod wpływem alkoholu nagle zjechała na sąsiedni pas ruchu, taranując inne auto. W środku była trzyosobowa rodzina z dzieckiem. Wyglądało to naprawdę niebezpiecznie.

Jak dowiadujemy się dzięki lenta.ru i telewizji 360, kobieta nic sobie z tego wszystkiego nie robiła. Na nagraniu, które trafiło do sieci, możemy zobaczyć, jak na ziemi leżą poszkodowani pasażerowie Suzuki. 9-letnie dziecko miało liczne złamania i poważne obrażenia.

Kobieta agresywnie odpowiadała na pytania reporterów. Stwierdziła, że to nie ona prowadziła BMW. Wcześniej tańczyła do kamery, a w tle widać było ofiary wypadku.

Reporterom udało się ustalić, że sprawczyni wypadku to 31-letnia żona oficera policji. Miała na swoim koncie już dwa wypadki i, choć pożegnała się z prawem jazdy, wciąż unikała kar dzięki znajomościom. Po wypadku odmówiła badania alkomatem.

Internauci łapią się za głowę. Pojawiają się głosy mówiące o korupcji w Rosji.

„Jeśli robi to żona, to przerażające jest to, co robi jej mąż” – czytamy w komentarzach pod nagraniem.

„Jazda pod wpływem alkoholu to umyślna próba zabójstwa. Jeśli prawo jazdy zostało jej odebrane, a ona nadal jeździ, a nawet pije, konieczne jest posadzenie jej w więzieniu” – dodał ktoś inny.

Źródło: fakt.pl, lenta.ru, 360tv.ru