in

Podróżując po Grecji, trafili na bezdomnego psa. Nie mogli go przygarnąć, ale znaleźli rozwiązanie…

Każdy, kto spotkałby tego psa, uznałby, że ma wspaniałe życie, a przede wszystkim – wspaniałą właścicielkę. Dziś stanowi to fakt, jednak zanim nie spotkał ludzi, którzy mu pomogli, nie bawił się z nikim na plaży i nie dostawał codziennie jedzenia.

Stało się to dopiero wówczas, gdy pewna para spędzająca wakacje w Grecji, podróżując samochodem, zobaczyła tego biednego zwierzaka. Błąkał się on przy drodze. Urlopowicze wiedzieli, że z różnych względów sami nie mogą go przygarnąć, jednak współczucie nie pozwalało im na pozostawienie go na pastwę losu.

Wrócili się do miejsca, w którym widzieli psa, zabrali go ze sobą i zaczęli umieszczać posty na Facebooku z prośbą o udostępnienie. Za wszelką cenę chcieli znaleźć dla niego dom i… udało się! Po 14 godzinach w samochodzie i podróży promem, był już w swoim nowym domu.

Piesek mieszka dzisiaj w Wielkiej Brytanii. Ma na imię Spud. Jego właścicielka Tori od razu zaczęła traktować go jako członka rodziny, przez co Spud poczuł się szczęśliwy i skory do zabawy. Tori poza wspólną zabawą z psem, z racji zamiłowania do sztuki, zaczęła uwieczniać podobizny Spuda na swoich obrazkach.

Widać, jak są ze sobą szczęśliwi!