fot. ©Webniusy
in

To jak zaciskasz pięść, mówi wiele o Twojej osobowości. Niesłychane, ale u mnie się sprawdza!

Okazuje się, że sposób, w jaki zaciskamy pięść może powiedzieć wiele o naszej osobowości. Zdradzają nas nawyki, gesty, ruchy i mimika, ale nie tylko – układ dłoni ma także spore znaczenie!

Jak zaciskasz pięść?

Zadaj sobie pytanie: „Jak zaściskasz pięść?” i zobacz czy w Twoim przypadku wszystko się sprawdziło.

1. Jesteś prawdziwym altruistą

Masz skłonność do pomagania innym nawet, jeśli sam na tym tracisz. Ciągle masz potrzebę uczenia się i zdobywania nowych doświadczeń. Jesteś bardzo energiczny i trochę niecierpliwy.

Ludzie nieustannie nazywają Cię ryzykantem i poszukiwaczem przygód, ale nie rozumieją, że często czujesz się niepewnie i potrzebujesz pomocy a także poczucia bezpieczeństwa. Rozpaczliwie potrzebujesz uznania i akceptacji, ponieważ często spotykasz ludzi, którzy wykorzystują Twoją dobroć.

Jednak twój silny wewnętrzny kręgosłup, nie pozwala Ci zrezygnować z kontaktu z innymi. Dalej ich bronisz i starasz się opiekować tymi, którzy potrzebują pomocy, jedynie co się zmienia z czasem, to że jesteś bardziej ostrożniejszy.

2. Jesteś kreatywną osobą

Jesteś otwarty i przyciągasz do siebie wiele osób. Znajomi kochają Cię za szczerość i bystry umysł. Jesteś sumienny, pewny siebie, masz silne poczucie własnej wartości, a dzięki temu sprawdzasz idealnie na stanowiskach liderów biznesu.

Jednak Twój lęk przed porażką, często zatrzymuje Cię przed podejmowaniem odważnych decyzji, gdyż może to znacznie zranić Twoje uczucia. Często potrzebujesz aprobaty i uznania. Co najważniejsze, nigdy nie przestajesz wierzyć w siebie, nawet jeśli inni mówią inaczej. Dlatego też całkiem możliwe, że będziesz otoczony przez ludzi, którzy będą zazdrościć Ci sukcesu.

3. Jesteś niezwykle uroczą osobą

Jesteś dowcipny i elokwentny, ale nieco nieśmiały, i dlatego te pierwsze cechy nie zawsze są w pełni widoczne. Z tego powodu wiele osób uważa jesteś małomówny i nie chętny do rozmowy. Dokładnie zastanawiasz się nad każdą swoją decyzją i czasem wymagasz zbyt wiele od siebie, co prowadzi do niepokoju. Masz swój plan i dążysz do celu tak, by nikt nie zakłócał Twojej wewnętrznej harmonii.

Twoi najbliżsi czują się z Tobą bardzo komfortowo. Czasem jest Ci źle z myślą, że ciężko Ci budować relację z nowo poznanymi osobami i nie jesteś w stanie zaspokoić wszystkich rozmówców. Ale nie przejmuj się tym, wszystko, czego potrzebujesz, to wrzucić na luz, a sam zobaczysz, że ludzie, którzy bali się do Ciebie podejść, szybko zmienią zdanie.