in ,

Pies znalazł sobie dobrą kryjówkę. Tylko nieliczni potrafią znaleźć go w mniej niż 15 sekund.

Pies Momo potrafi się ukryć jak żaden inny zwierzak. Przekonali się o tym internauci, którzy próbowali znaleźć go na fotografii. To prawdziwe wyzwanie, które może sprawić trudność każdemu z nas. Tylko 10% ludzi jest w stanie wskazać w przeciągu 15 sekund, gdzie znajduje się pies. Może tobie się uda?

Fotograf Andrew Knapp i jego pies Momo uznali, że będą zabijać nudę internautów, którzy spędzają czas w swoich domach. Artysta zaczął publikować na swoim Instagramie (@andrewknapp) zdjęcia, które sprawdzają spostrzegawczość i są świetną formą rozrywki. Czworonóg mężczyzny bawi się w chowanego. Naszym zadaniem jest znaleźć go w jak najkrótszym czasie!

Przeglądając instagramowy profil Andrew Knappa, możemy dojść do wniosku, że nie widzi on świata poza swoim pupilem. Na niektórych zdjęciach musimy jednak się nieco wysilić, aby znaleźć czworonoga.

Pies Momo bawi się w chowanego

Na zdjęciu znajduje się pies. Choć na pierwszy rzut oka zobaczysz tylko samochody i szczegóły, które na pewno nie przypominają zwierzęcia, nie poddawaj się. To trudne wyzwanie, ale może tobie uda się mu sprostać?

Spróbuj odnaleźć psa w mniej niż 15 sekund! Potrafi to zaledwie garstka osób. Wskazówka: czworonóg ma ciemną sierść i wyróżnia się na tle drewnianego domu.

Udało się? Daj znać w komentarzu!

Zobacz również inne zdjęcia Andrew Knappa. Trzeba przyznać, że ma ogromny talent i każdemu z nas dostarczy porządnej dawki rozrywki!

Źródło: ,pikio.pl, www.instagram.com/andrewknapp/