in

Pies wyrzucony z samochodu w czasie śmiertelnego wypadku. Po 19 dniach widzi właścicielkę, która łamiącym głosem woła jego imię.

Samantha Orr i jej mama Jennifer cieszyły się spokojną jazdą wzdłuż malowniczej górskiej drogi w Kolorado na zachód od Pueblo.

Jechał z nimi jednoroczny Goldendoodle, którego Samantha nazwała Bentley. Nagle, niespodziewanie zdarzyła się tragedia. Samochód zaczepił o pobocze i stoczył się kilkanaście metrów w dół.

Niestety, 43-letnia Jennifer zginęła w wypadku. Samantha, lat 21, doznała poważnych obrażeń. Bentley podczas dachowania został wyrzucony przez okno. Służby zajęte ratowaniem kobiet nie szukały od razu psa. Późniejsze poszukiwania nie przyniosły rezultatu. Samantha, kiedy tylko była w stanie, wróciła na miejsce, ale nie udało jej się odnaleźć Bentleya.

Samantha założyła stronę na Facebooku o nazwie Bring Bentley Home, gdzie prosiła o pomoc w odnalezieniu psa. Miała nadzieję, że mimo szoku i doznanych ran żyje i uda się go odnaleźć.
 
Dziewiętnaście dni po katastrofie Bentley został wreszcie zauważony żywy, choć w złym stanie.
 
Samantha została zabrana na miejsce, gdzie był widziany i desperacko próbowała przekonać go, by przyszedł do niej. Był przerażony i niedożywiony.
 
Obejrzyj wideo poniżej i odkryj, co stało się z Bentleyem.