fot. ig @tatry_official/ @maciej_zaczyk
in

Wyruszył w Tatry z psem w torbie z IKEI. „To powinno być karalne”

Podczas gdy górskie szlaki cieszą się popularnością wśród miłośników przyrody, niecodzienne zachowanie jednego z turystów w słowackich Tatrach wywołało poruszenie. Mężczyzna został przyłapany wspinając się na przełęcz z psem umieszczonym w torbie na zakupy z IKEI. W sieci aż huczy od komentarzy…

Turysta przyłapany

Niedawno w sieci pojawiło się wstrząsające nagranie, które ukazuje turystę na jednym z trudniejszych odcinków tatrzanskiego szlaku, wspinającego się przy pomocy łańcuchów. Co czyniło tę sytuację bardziej niezwykłą? Mężczyzna miał ze sobą towarzysza w postaci psa, który był umieszczony… w torbie na zakupy. Zwierzę, które wyglądało na zestresowane, miało wycięte otwory na łapy, przez które wystawała także jego głowa.

Według portalu tatromaniak.pl, mężczyzna pochodził z Niemiec i podróżował szlakiem prowadzącym do przełęczy Bystra Ławka w słowackiej części Tatr.

Ogień krytyki w sieci

Reakcja internautów była natychmiastowa i gwałtowna. Wielu wyraziło swoje oburzenie nieodpowiedzialnym postępowaniem mężczyzny.

„Ten pan powinien dostać dożywotniego BANA na wstęp do Tatrzańskiego Parku Narodowego” – czytamy.

„Straszne. Jak tak można? Mam nadzieję, że ani razu nie zahaczył nim o skałę. To powinno być karalne” — pisze internauta.

Obejrzyj szokujące wideo poniżej!