in

Pies zakradł się w nocy do pokoju płaczącego dziecka. To, co zrobił, rozłoży cię na łopatki.

W ostatnim czasie do sieci trafiło nagranie, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. To, że zwierzęta potrafią nas zaskoczyć, wiadomo nie od dziś, ale to, co zrobił ten pies, zostanie w naszej pamięci na długo. Wszystko zarejestrowały kamery w pokoju małej dziewczynki. Internauci przecierają oczy ze zdumienia.

Kto z nas przynajmniej raz w życiu nie był świadkiem tego, jak nasi pupile w wyjątkowy sposób okazują swoją miłość? To niesamowite, jak zwierzęta potrafią być wierne i wdzięczne. Przekonali się o tym na własnej skórze rodzice pewnej dziewczynki.

Pies zakradł się do pokoju dziecka

Jedna z internautek pochwaliła się na Instagramie, jak jej pupil opiekuje się małą córeczką. Jak się okazuje, zwierzak jest wyjątkowo troskliwy!

Już kiedy kobieta była w ciąży, pies wyczuwał, że lada moment pojawi się nowy członek rodziny.

„Zawsze siedział blisko mojego brzucha. Jakby wyczuwał, że coś się zmieni” – opowiada mama.

Kiedy dziecko przyszło na świat, Prince nie odstępował go nawet na krok. Ciągle pilnował dziewczynki i bawił się z nią, kiedy tylko miała na to ochotę.

Któregoś razu dziewczynka zaczęła bardzo głośno płakać w nocy. Pierwszy przy jej łóżeczku zjawił się pies. Na nagraniu możemy zobaczyć, jak Prince kładzie się przy jej łóżku, a płacz dziecka niemal w momencie ucicha.

Koniecznie obejrzyj nagranie poniżej:

Obecność zwierzaka potrafi być naprawdę niesamowitym lekarstwem na dziecięcy płacz! Zgadzacie się z tym? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl