in ,

Nikt mu nie wierzył, gdy opowiadał co jego pies robi w jacuzzi. Dlatego postanowił to nagrać!

Po długim i ciężkim dniu, istnieje kilka rzeczy, które pomagają nam się zrelaksować, gorąca kąpiel w jacuzzi jest jedną z nich. Hydromasaż rozluźnia nasze napięte mięśnie i zapewnia nam zasłużony relaks.

Mimo, iż właściwości terapeutyczne jacuzzi są już dobrze znane ludziom, okazuje się, że co najmniej jeden członek psiej ferajny odkrył również jego zalety. Piesek o imieniu Cuzzie absolutnie uwielbia brać kąpiel w jacuzzi i robi to, gdy tylko właściciel mu na to pozwoli.
„Cuzzie kocha, gdy strumienie w jacuzzi masują jego plecy. On wskakuje do niego i siada tuż przy strumieniu, a przy tym zabawnie sobie nuci, bo jest mu tak przyjemnie. Oprócz kąpieli w jacuzzi, Cuzzie uwielbia także basen, w którym czasem pływa nawet całymi dniami.” – opowiada jego właściciel Danny Sam.

Trzeba przyznać, że zachwyt na twarzy tego psiaka jest absolutnie bezcenny. Choć film odzwierciedla wspaniałe życie, którym Cuzzie cieszy się dzisiaj, w jego przypadku nie zawsze było ono takie kolorowe. Piesek miał ciężki start w życiu i był blisko śmierci, ale jego właściciel Danny w porę go uratował. Pamiętaj, aby udostępnić to zabawne wideo swojej rodzinie i przyjaciołom.