in ,

Pies wstaje w środku nocy do płaczącego dziecka i usypia je – Zobacz przeurocze nagranie.

Prince to słodki Labradoodle, który kocha swoją rodzinę. Prince i jego rodzice, Sara i Zach Lebowhl mieszkają w Nowym Jorku, gdzie wspólnie przeżyli wiele przygód.

W 20147 roku Sara zaszła w ciążę z pierwszym dzieckiem. Prince nie opuszczał Sary w czasie ciąży – zdawał się rozumieć, że jego rodzina wkrótce się powiększy.

Sara urodziła małą dziewczynkę o imieniu Halle. Kiedy ona i Zach wrócili do domu ze szpitala, przedstawili córkę psu. Na początku byli trochę zaniepokojeni – czy Prince zaakceptuje Halle?
Na szczęście nie mieli się czym martwić. Prince pokochał Halle od pierwszego wejrzenia!

Kiedy po raz pierwszy przyprowadziliśmy ją do domu, podszedł do niej i pociągnął nosem – powiedziała Sara dla Dodo. Wiedział, że jest mała i krucha. Ale zawsze był blisko i bardzo uważnie na nią patrzył. Był prawdziwą psią nianią od pierwszego dnia.

W ciągu ostatnich 2 lat Halle i Prince bardzo się ze sobą zaprzyjaźnili. Maluch kochał psa z wzajemnością.
Halle ma już prawie dwa lata i zaczęła spać we własnym pokoju. Ponieważ jednak wciąż jest mała, często budzi się w środku nocy. Prince zwykle towarzyszy rodzicom, którzy idą sprawdzić co u dziewczynki.

Pewnego dnia Sara wpadła na świetny pomysł – postanowiła sprawdzić, czy Prince nie mógłby sam ułożyć Halle do snu.

Ponieważ Prince zazwyczaj śpi w pokoju Sary i Zacha, Sara zaczęła zostawiać drzwi otwarte. Kiedy Halle zaczynała płakać, Prince wchodził do jej pokoju i uspokajał.

Sprawdziło się to zaskakująco dobrze – powiedziała Sara. Otwieramy mu drzwi, kiedy się budzi, a on wchodzi, żeby ją przywitać. Zazwyczaj najpierw kręci się na podłodze, a potem patrzy na nią i kładzie się. Niesamowite jest, że to ją uspokaja i dzięki temu wraca spać.
 

 
Kamera uchwyciła rutynę nocnego życia Prince i Halle. Sara była zdumiona tym, jak szybko pies zdołał uspokoić Halle.
 
Prince był nieoczekiwanym zbawicielem, pozwalających nam na trochę więcej cennego snu. Kiedy wchodzi do pokoju, wiemy, że jest w dobrych łapach i wszyscy możemy trochę odpocząć – powiedziała Sara.
 

 
Sara podzieliła się umiejętnościami psa na Youtube i bardzo szybko zyskała prawie pół miliona odsłon. Wszyscy uwielbiali patrzeć na Prince i Halle.
 
Prince jest również wspaniałym druhem w ciągu dnia. Uwielbia bawić się z Halle i często przynosi jej zabawki, kiedy jest zdenerwowana. Sara jest podekscytowana widząc, jaka więź łączy tę dwójkę.
 

 
Prince to słodki pies o wielkim sercu i niesamowitych umiejętnościach opieki nad dzieckiem. Jeśli chcesz zobaczyć Prince w akcji, obejrzyj poniższy filmik: