in

Pies umierał z głodu i bólu – Każdy go ignorował mimo iż tak strasznie cierpiał…

Suczka o imieniu JoJo wiele przeszła w swoim życiu. Gdy trafiła w dobre ręce, okazało się, że jej stan jest tragiczny.

Na szczęście w tej historii mamy szczęśliwe zakończenie. Dobrze, że na świecie istnieją jeszcze ludzie tak mocno zainteresowani losem naszych mniejszych braci.
Bri Brunett mieszka w Sweetwater w stanie Teksas. Właśnie wracała do domu z pracy, gdy koleżanka wysłała jej zdjęcia psa. Suczka przebywała w okolicach jeziora Trammell.
Od razu widać było, że pies potrzebuje natychmiastowej pomocy.

Cały w kolcach jeżozwierza
Bri natychmiast zmieniła plany. Zamiast wrócić do domu, pojechała do koleżanki. Chciała zobaczyć czy może jakoś pomóc zwierzęciu.

Gdy zobaczyła JoJo o mało nie pękło jej serce. Suczka musiała odczuwać ogromny ból, ponieważ jej pysk cały pokryty był igłami. Dodatkowo wyglądała na zagłodzoną.
Bri wiedziała, że sama nie da rady jej pomóc. JoJo potrzebowała pomocy weterynarza.

„Jej cały pyszczek pokryty był kolcami. Była tak opuchnięta, że nie mogła nic przełknąć” – powiedziała Bri podczas wywiadu dla Liftable.
JoJo na początku była przerażona. Ale Bri szybko zdobyła jej zaufanie, zwabiła suczkę do samochodu i od razu zabrała do weterynarza.

W rozmowie z Western Journal, Bri powiedziała, że usunięcie kolców wymagało podania suczce bardzo silnego znieczulenia.
„Wyjęcie wszystkich kolców zajęło weterynarzowi ponad 45 minut. Została też w klinice na noc. Odebrałam ją następnego dnia po południu” – wyznała Bri.
KTAB-TV dowiedziało się, że kobieta zapłaciła za wszystko z własnych oszczędności.


Bri wraz z weterynarzem próbowali znaleźć właściciela JoJo. Mimo, że pies miał wszczepiony chip, informacje, które były na nim zawarte, były już nieaktualne.
Bri postanowiła sprawdzić siłę mediów społecznościowych i wstawiła ogłoszenie, aby móc znaleźć JoJo nowy dom.
Haylee Steward od razu poczuła, że są dla siebie stworzone. Zaraz po zobaczenia ogłoszenia, postanowiła, że suczka zamieszka razem z nią.
 
Gdy Haylee i JoJo w końcu się spotkały, od razu przypadły sobie do gustu. JoJo całowała Haylee, a kobieta czuła, że ten pies był jej przeznaczony.