in

Pies przypadkowo uderzył dziecko łapą. Chwilę później ojciec nie dowierzał w to, co widzi.

Kiedy pewnego razu pies przypadkiem uderzył łapą dziecko w twarz, nikt nie spodziewał się tego, co stanie się za chwilę. Całe szczęście, wszystko się nagrało, bo z pewnością nikt by w to nie uwierzył. Internauci przecierają oczy ze zdumienia – to po prostu trzeba zobaczyć!

Ogromny pupil usiadł przy swoim właścicielu i jego synku. W pewnej chwili przez przypadek uderzył malucha w twarz. Zanim w ogóle mężczyzna zdążył zareagować na zachowanie psa, stało się coś niewiarygodnego.

Reakcja pupila, która wbije w fotel każdego

Na YouTube pojawił się jakiś czas temu prawie 5-minutowy filmik opublikowany przez użytkownika na kanale „milperthusky”. W momencie stał się prawdziwym hitem. Wszystko przez niesamowitą reakcję pupila na to, kiedy przypadkowo uderzył łapą dziecko w twarz.

Pies od razu wiedział, że nie powinno się to w ogóle wydarzyć. Postanowił, że przeprosi dziecko, które zaczęło płakać. Uderzenie nie było mocne, jednak samo zaskoczenie z pewnością nie było dla niego czymś przyjemnym. Pies w perfekcyjny sposób odkupił swoje winy. Zaczął układać się przy nóżkach malucha ze skruszoną miną, którą po prostu trzeba zobaczyć – nie możemy przestać się śmiać! Koniecznie podziel się tym uroczym nagraniem ze swoimi znajomymi.

Źródło:pikio.pl