in

Policjant zauważył dziwnie zachowującego się psa na ulicy. Gdy za nim poszedł, odkrył szokującą prawdę!

Podczas mroźnej zimy, patrolujący okolicę niewielkiej miejscowości w stanie Wisconsin, policjant Jeff Gonzalez dostrzegł czarnego labradora. Pies zwrócił jego uwagę, ponieważ zachowywał się co najmniej dziwnie. Nie zauważył jednak nic, co mogło być przyczyną jego nietypowego zachowania.

Pies wydawał się nerwowy ale nie uciekał, ani nie atakował policjanta. Kręcił się wokół niego, po czym odbiegał na pewną odległość i podbiegał z powrotem. W pewnej chwili policjantowi przyszło do głowy, że być może pies chce mu coś pokazać. Ruszył więc w jego kierunku, a kiedy pies zorientował się, że policjant za nim podąża, rzucił się w kierunku jednego z domów.

Jeff ledwie nadążył za labradorem. Kiedy zbliżył się do miejsca, w którym ten się zatrzymał zrozumiał, co pies chciał mu pokazać.

Na schodach przed domem, siedziała ubrana w samą piżamę, nieprzytomna kobieta. Policjant domyślił się, że jest ona właścicielką psa. Natychmiast wezwał pomoc.

Okazało się, że kobieta imieniem Krystal dostała ataku serca i ponad godzinę siedziała nieprzytomna na schodach. Gdyby nie jej ukochany pies o imieniu John Boy nie przeżyłaby tego ataku. Całe szczęście dzięki niemu pomoc przyszła na czas. Dokładnie wiedział jak się zachować żeby wezwać pomoc. To prawdziwy skarb mieć tak wiernego przyjaciela i towarzysza, który w razie niebezpieczeństwa potrafi wezwać pomoc. Dzięki temu mądremu psiakowi, Krystal nadal może cieszyć się życiem.

Koniecznie podziel się tą piękną historią ze swoimi znajomymi. Napisz nam jeśli znasz przykład równie bohaterskiej postawy jakiegoś zwierzaka

Źródło: tierfreund.co / Fotografie:youtube