in

Nikt nie był w stanie zauważyć rannej kobiety w rowie. Wtedy pojawił się obcy pies i zrobił coś niewyobrażalnego.

36-letnia Shannon Lorio z południowej Georgii doświadczyła więcej dramatu w jednym dniu niż większość ludzi przez całe życie.

Po długiej kłótni z mężem zdecydowała się na jazdę samochodem, aby troszkę odsapnąć.
Przez nerwy, jechała za szybko i kiedy wchodziła w ostry zakręt, wypadła z drogi. Skończyła w rowie i utknęła obok samochodu ze względu na powstałe obrażenia.

Shannon straciła przytomność. Samochód był zbyt daleko od drogi by inni kierowcy ją dostrzegli, dlatego też sytuacja wyglądała naprawdę nieciekawie.
Shannon pamięta ogromny ból, gdy wypadła przez okno swojego samochodu. Od razu straciła przytomność, gdy uderzyła głową o ziemię. Była zalana krwią i nie mogła się ruszyć. Kiedy odzyskała przytomność, Shannon uznała, że umrze jeśli nikt jej nie pomoże, ale wtedy zdała sobie sprawę, że nie jest tam sama.
„Krwawiłam z twarzy i z nosa, ale wtedy nagle poczułam obecność, ogromną obecność i zobaczyłam jego…” – powiedziała Shannon dla Heroes Among Us.

Zanim Shannon zdążyła wpaść w panikę, pies, którego później nazwała Bohaterem, zaczął lizać ją po twarzy.

Ale historia nie skończyła się na tym. Gdy Bohater zlizał całą krew z twarzy Shannon, zaczął wyciągać ją z rowu. Przeciągnął ją przez około 50 metrów, dopóki nie zbliżył się wystarczająco blisko do drogi, żeby mógł ich ktoś zauważyć.

„Ten pies, zrobił wszystko co w jego mocy aby mnie uratować. Jest niesamowitym zwierzakiem. Jeśliby tego nie zrobił, prawdopodobnie nie byłoby mnie tu dzisiaj.” – powiedziała Shanoon.

Dzięki temu, że Bohater przyciągnął Shannon bliżej drogi, ludzie mogli ją zauważyć i zabrać do szpitala.
Bohater okazał się być bezdomnym psiakiem, ale po tej niezwykłej akcji ratunkowej został zabrany do Humane Society, gdzie został adoptowany przez trenera psów ratowniczych – Heidy Drawdy.
Bohater został później wyszkolony, aby uzyskać certyfikat psa ratunkowego, który najwyraźniej był od zawsze jego powołaniem.
„Ocalił moje życie bez żadnego treningu. Można sobie tylko wyobrazić, co mógłby zrobić z odpowiednią ilością treningu… mógłby uratować jeszcze więcej żyć.” – mówi Shanoon.

Ta historia naprawdę ściska za serce. Bohater podszedł do tej rannej kobiety i od razu wiedział, co musi zrobić, aby uratować jej życie. Proszę podziel się tym artykułem, jeśli sądzisz, że psy są niesamowitymi zwierzętami!

Źródło i Fotografie: youtube