in ,

Pies przyciągnął pod drzwi worek ze śmieciami. Właściciel otworzył go i przeżył największy szok w życiu!

Pies o imieniu Pui, rasy Tajski Bankeo, zdobył wiele serc w Tajlandii z powodu tego, co zrobił. Pui to pies należący do Gumnerda Thongmaka i jego rodziny. Znalazł się na pierwszych stronach gazet.

Pui lubił wizyty na śmietniku. Tym razem trafił na biały plastikowy worek, który wyciągnął z wysokiej kupy śmieci i przyniósł go do domu. Jego rodzina była przyzwyczajona do tego, że Pui znika i czasami znosi do domu różne rzeczy. Tym razem jednak Pui intensywnie szczekał by zwrócić ich uwagę na torbę. Na początku upomnieli Pui za sprowadzenie niepotrzebnych śmieci do domu – ale wreszcie coś ich tknęło.

Torba się poruszyła – w środku coś było! Odsłonili torbę i zajrzeli do środka – to co zobaczyli przeszło ich najśmielsze oczekiwania!

Wewnątrz znajdował się noworodek! 

Rodzina szybko zabrała dziecko do szpitala. Lekarze poinformowali ich, że dziecko było przedwcześnie urodzone w siódmym miesiącu ciąży. Ważyło zaledwie 2,1 kilograma. Jednak żyło, a lekarzom udało się ustabilizować jego stan. To była dziewczynka.
 

Pui otrzymał specjalną obrożę oraz medal od Kapituły Czerwonego Krzyża Tha Rua – za uratowanie życia dziecka! Właściciel Pui’ego otrzymał nagrodę w wysokości 300 $ za bohaterski czyn psa!
 

 
Miejscowa policja uważa, że ​​matka dziecka była najprawdopodobniej nastolatką pracującą w pobliskiej fabryce.
 

 
Właściciele Pui, zamierzają adoptować dziewczynkę. Uważają, że to przeznaczenie i los im ją zesłał.
 

 
Wierzymy, że tak właśnie było i będą wspaniałą rodziną.