in

Pies ratuje z opresji swojego przyjaciela – kota. To niezwykłe nagranie obejrzało już prawie 10 milionów osób.

Ten niesamowicie zabawny teledysk jest dowodem, że nie wszyscy bohaterowie noszą stroje jak Superman. Niektórzy z nich są pokryci futrem, jak ten kochający piesek, który nie pozwoli swemu przyjacielowi wpaść w kłopoty.

Nierzadko zdarza się, że znajdujemy się w sytuacjach, w których potrzebujemy kogoś, kto przypomni nam, że nasze działania nie są właściwe. Jeśli będziemy mieli szczęście, nasi przyjaciele pojawią się w tym momencie i powiedzą, że to nie jest dobre.

Na Twitterze pojawił się teledysk kota, który chciał rozpocząć ,,awanturę”. Jest niezwykle zabawny. Kot zbliża się do „rywala” i wygląda na groźnego, wykonując powolne i równomierne ruchy. Rywalem jest kolejny wielki kot, który czeka, aż przeciwnik zrobi pierwszy ruch, jednak po chwili przychodzi pies i nie pozwala, aby jego przyjaciel został ranny.

Pies chwyta kota i ciągnie go w przeciwnym kierunku, jakby mówił: „Nie, nie zrobisz tego!”
 
Każdy, kto zobaczył to piękne, a zarazem zabawne wideo, zgodził się, że golden retriever utwierdza w przekonaniu, że psy to najlepsi przyjaciele, którzy mogą przyjaźnić się nie tylko z człowiekiem, ale także z kotem.
 
Film stał się niezwykle popularny. Prawie 10 milionów widziało go do tej pory, i wszyscy zgadzają się, że jest to jeden z najlepszych nagrań, które ostatnio pojawiły się w Internecie.
 
Mamy szczęście, że nikt nie został ranny i wierzymy, że każdy zasługuje na przyjaciela takiego jak ten pies.
 
Koniecznie napisz, co o tym sądzisz i pokaż nagranie znajomym!