in

Pies zauważa topiącego się kota i postanawia rzucić się na ratunek – to nagranie zwala z nóg!

Pis i kot – mają być śmiertelnymi wrogami. Cóż, właśnie to powiedziały nam kreskówki w dzieciństwie. Ale czy taka jest prawda? Poniższa historia jest pięknym dowodem na to, że może być to po prostu mitem!

W internecie jest mnóstwo filmów, które pokazują, że koty i psy mogą być przyjaciółmi. Ale ten film wykracza poza to, co dotychczas widzieliśmy. Pokazuje nie tylko przyjaźnie nastawionego psa w stosunku do kota… ale psa, który ryzykuje swoje życie, aby kotu pomóc w trudnej sytuacji!

Kot z pewnością chciał wejść do wody, aby upolować dla siebie rybkę. Niestety nie udało mu się to. Zaczął się topić. Choć próbował ze wszystkich sił, nie mógł poradzić sobie sam.
 
Będący w pobliżu pies zauważył to i postanowił mu pomóc. Zaczął gorączkowo chodzić w pobliżu kota, nie wiedząc, co ma zrobić, aż w końcu rzucił się na ratunek do wody.
 

 
To niesamowite! Gdyby dowodem na to nie był filmik, możliwe, żebyśmy w to nie uwierzyli.
 
Niektórzy ludzie zastanawiali się, dlaczego osoba, która filmowała całą sytuację, nie zaczęła pomagać zwierzakom…
 
Tak czy owak, ten pies uratował kotu życie! Koniecznie zobacz całą akcję na poniższym nagraniu. Jeśli również nie możesz wyjść z podziwu, podziel się tym artykułem ze swoimi bliskimi!