in

Zaginiona suczka dzwoni do drzwi, nagranie jest hitem. „Nie wiem, skąd wiedziała, jak to zrobić”

Kiedy zaginie nasz ukochany pupil, ciężko sobie poradzić z niemocą, jaką czujemy. Nie wiemy, gdzie jest czworonożny przyjaciel i czy jeszcze kiedykolwiek do nas wróci cały i zdrowy. Nie można jednak tracić nadziei na to, że się odnajdzie. Ta historia jest wspaniałym dowodem na to, że cuda się zdarzają.

Pies małżeństwa uciekł z domu i pewnego razu po prostu wrócił. Sposób, w jaki to zrobił, jest naprawdę zabawny. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał.

Usłyszała dzwonek do drzwi

Mary Lynn z Greensville w Południowej Karolinie ma psa o imieniu Rajah. Pupil bardzo boi się fajerwerków i wpada w panikę, gdy je słyszy. To właśnie było bezpośrednią przyczyną jego ucieczki z domu.

„Rajah była na podwórku z naszym drugim psem, a nasz sąsiad odpalił fajerwerki. Widziałam, że będzie się bała” – tłumaczy Mary dla SWNS.

„Poszłam na podwórko, ale psa już nie było” – dodaje.

 

Kobieta razem z mężem Ryanem szukali psa niemal całą noc. Pytali w schroniskach i w mediach społecznościowych. Powoli jednak tracili nadzieję, bo nikt nie widział ich pupila. O 3 nad ranem ktoś zadzwonił do drzwi. Okazało się, że była to… Rajah!

„Nawet nie wiem, skąd wiedziała, jak to zrobić. Nigdy jej tego nie pokazywałam” — mówi zdziwiona Mary.

„Rajah nie wychodzi przed dom, no chyba, że jest tam w samochodzie, więc nigdy nie widziała, jak używamy dzwonka do drzwi”

Ryan otworzył drzwi i ku jego zdziwieniu zobaczył swojego ukochanego psa.

„Psa pokrywały ciernie i wyglądało na to, że wytarzał się w kupie” – powiedziała Mary dla SWNS.

„Wydaję się więc, że świetnie się bawiła” – mówi.

Nagranie z powrotu do domu w momencie obiegło sieć – sami zobaczcie, dlaczego!