in ,

Mężczyzna próbuje porwać 10-latkę w biały dzień – Ale nie ma pojęcia, że obserwuje go jej pies.

Mówimy, że psy są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Nic dziwnego są uważne, opiekuńcze i co najważniejsze, bezgranicznie oddane i lojalne.

Z pewnością można to powiedzieć o pewnym psie z Woodbridge w Wirginii, który niedawno uratował 10-letnią przyjaciółkę przed uprowadzeniem w biały dzień …

Jest to koszmarny scenariusz każdego rodzica; ich dziecko idzie na spacer i jest porywane z ulicy przez nieznajomego. Aby chronić prywatność, szczegóły dotyczące dziewczynki i psa nie zostały ujawnione przez władze. 10-latka zabrała psa na spacer w Heather Glen Court, Woodbridge w Virginii, zaledwie kilka minut przed 16.00 w piątkowe popołudnie.

Na ulicy panował ruch. Ludzie wracali z pracy, dzieci wracały do ​​domu po szkole.

Zgodnie z raportem policyjnym podejrzany szedł za dziewczynką przez jakiś czas. W pewnym momencie poczuła, że ​​się do niej zbliża, więc przyspieszyła kroku, ale wtedy napastnik nie czekał dłużej chwycił ją za nadgarstek.
 
Mężczyzna pociągnął ją z całej siły, nie miała szans się uwolnić. Na szczęście jej pies nie miał zamiaru pozwolić zabrać swojej przyjaciółki.

Zareagował natychmiast. Złapał przestępcę za rękę, zmuszając go do zwolnienia uścisku.
 
Napastnik był tak zszokowany i ranny, że natychmiast porzucił zamiar porwania i uciekł.
 

 
Wydział Policji Hrabstwa Prince William napisał w oświadczeniu: „Około 15:50 ofiara, dziesięcioletnia dziewczynka, spacerowała z psem po Heather Glenn Ct w Woodbridge, gdy podszedł do niej nieznany mężczyzna i złapał ją za rękę. Pies ofiary ugryzł podejrzanego, który ją puścił i uciekł pieszo. „
 

 
Policjanci zawiadomieni o zdarzeniu podjęli próby schwytania sprawcy, ale mimo ich wysiłków nie został znaleziony.
 
Podczas gdy społeczność pozostaje w szoku, ludzie wychwalają psa, który zapobiegł temu, co mogło się stać.
 
Udostępnij ten artykuł na Facebooku w hołdzie wszystkim wiernym psom, które ratują ludzi.