fot. Bielskie Drogi
in

Tak zachował się pies na przejściu dla pieszych. „Mądrzejszy niż niejeden człowiek”

Niestety nie wszyscy przestrzegają zasad ruchu drogowego. Niemal codziennie na drogach dochodzi do niebezpiecznych sytuacji, które niejednokrotnie kończą się tragedią.

Jak się okazuje, niektóre z zasad bez problemu zrozumie chociażby… pies! Nagranie, które trafiło do sieci, mówi samo za siebie. Internauci przecierają oczy ze zdumienia.

Pies mądrzejszy niż człowiek?

Nie ma wątpliwości co do tego, że zwierzęta potrafią nas zaskakiwać i dawać nam dużo radości. Czasem nawet możemy się od nich czegoś nauczyć, np. jak zachowywać się na przejściu dla pieszych.

Pewien kierowca, jadąc po mieście, spostrzegł nagle pieska, który stał przed przejściem dla pieszych i czekał spokojnie, aż samochód przejedzie. Niejeden człowiek już znalazłby się na jezdni, nie rozglądając się na boki!

Kierowca zatrzymał się przed przejściem dla pieszych i pozwolił psu przejść na drugą stronę. Co ciekawe, czworonóg w połowie drogi jeszcze raz spojrzał się w prawo, a tak właśnie powinno się robić. Trzeba przyznać, że zna zasady – i nie da się obok tego przejść obojętnie!

Koniecznie obejrzyj nagranie poniżej!

Niewiarygodne, prawda? Nie zapomnij podzielić się tym filmikiem z innymi!