in

Sąsiedzi widzą psa na dachu domu, a następnie czytają tabliczkę, która wyjaśnia wszystko…

Zaniepokojeni przechodnie wciąż pukają do drzwi tego domu, aby poinformować, że na dachu jest pies. Gdy właściciele mieli już dość ciągłego pukania, postanowili postawić tabliczkę, aby wyjaśnić, dlaczego.
 
Psy są wspaniałymi istotami. Pokazują nam, bezwarunkową miłość, dają nam towarzystwo, a także cudownego przyjaciela. Mogą być psotne, nadpobudliwe i nieprzewidywalne, ale właśnie dlatego je kochamy. Te stworzenia naprawdę są najlepszym przyjacielem człowieka.

Ta rodzina ma podstępnego małego urwisa. Sąsiedzi zaniepokoili się, gdy zauważyli ich psa na dachu.

Huckleberry, pięcioletni Golden Retriever, nie jest psem jak każdy inny. Nie lubi siedzieć na kanapie, ani aportować. Lubi za to wspinać się na dach swojego domu.

Ponieważ Huckleberry spędza tak wiele czasu na dachu swojego domu, pukanie do drzwi w tym domu nie ustawało. Zmartwieni sąsiedzi i przechodnie martwili się o bezpieczeństwo psa.
 

Aby spróbować zminimalizować obawy swoich sąsiadów, rodzina zdecydowała się zaprojektować tabliczkę z napisem, który wyjaśnia niezwykłą praktykę ich psa.
 
Napis zaczyna się od słów: „NIE ALARMUJ !!!”
 

 
„HUCKLEBERRY MIESZKA W TYM DOMU I NAUCZYŁ SIĘ WSKAKIWAĆ NA DACH. NIGDY NIE ZOSTAWIAMY GO NA DACHU BEZ KOGOŚ W DOMU. NIE ZEJDZIE, NIE SKŁONISZ GO DO TEGO JEDZENIEM ANI PIŁKĄ!
 
DOCENIAMY TWOJĄ TROSKĘ, ALE NIE PUKAJ DO NASZYCH DRZWI … WIEMY, ŻE ON JEST TAM! ALE MOŻESZ ZROBIĆ ZDJĘCIE I UDOSTEPNIĆ! #HUCKTHEROOFDOG „

 

 
Prawie każdego ranka wspina się na dach, akurat wtedy, gdy potrzebujemy porannej filiżanki kawy. Nazywamy to jego „czasem na dachu”.
 
Byłabym zszokowana, gdybym zobaczyła coś takiego w mojej okolicy? A Wy?