in

Właścicielka zawołała psa na spacer. Jego reakcja sprawiła, że stał się sławny w sieci!

Podobnie jak dzieci czasem mają swoje ataki złości, tak jest również w przypadku zwierząt. Doskonałym przykładem na to jest dog niemiecki o imieniu Max. Jego właściciele wiedzą, o czym mowa. Pies jest bardzo leniwy i kiedy ma wstać z łóżka, bardzo często się złości. Ale sposób, w jaki to robi, podbija cały Internet!

Max należy do tych psów, które mają szczęście i mieszkają z kochającymi je właścicielami. Opiekunowie traktują psa jak swoje dziecko i chcą, żeby Max był szczęśliwy. Być może przez to stał się trochę rozpuszczony…

Czasem, gdy właściciele wołają go na spacer, zakopuje się jeszcze bardziej w łóżku, co jest znakiem tego, że nie ma na to najmniejszej ochoty.

,,Max należy do leniwych psów, a jego ulubionym zajęciem jest leżenie w łóżku. Któregoś razu powiedziałam mu, żeby wstał z łóżka. Czas coś zrobić! On dostał napadu złości, którego nie zapomnę.” – mówi właścicielka Maxa.

Właścicielka mówiła Maxowi, żeby wstał, a on zaczął szczekać i wyć. Za nic w świecie nie chciał się ruszyć! Zachowywał się jak dziecko, któremu każe się iść rano do szkoły.
 

 
Reakcja Maxa na prośby właścicielki została uwieczniona i dziś możemy oglądać przezabawne nagranie z jego udziałem. Obejrzało je już ponad pół miliona osób! Koniecznie obejrzyjcie go poniżej:
 

 
Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy! Macie podobne wrażenia?
 
Podzielcie się tym uroczym nagraniem ze swoimi bliskimi na Facebooku!
 
Fotografie: rumble.com