in

Szczeniak wyciągnął nowy koc ze swojej budy. Gdy właściciele odkryli powód, zalali się łzami

Szczenięta, które zostały porzucone, wiedzą coś o depresji i radzeniu sobie z bólem. Ale ten pupil o imieniu Lana nie pozwolił, by to wszystko powstrzymało go, od zostania jednym z najsłodszych psów na tej planecie.

Lana została uratowana z ulic Brazylii, kiedy miała około 8 miesięcy. Ale dobrze pamięta, jak wyglądało jej bezpańskie życie. I dlatego też, jej troskliwa strona wyszła na jaw w chłodną noc, kiedy zobaczyła tego małego biedaka na drodze.

Właścicielka Lany, Suelen Schaumloeffel, właśnie kupiła jej gruby koc, aby w te chłodne noce było jej ciepło i przytulnie w budzie. Ale kiedy wyszła następnego ranka, została powitana dość spektakularną niespodzianką. Tej nocy, gdy wszyscy spali, Lana dostrzegła bezpańskiego psa, który krążył wokół ich domu. Zamiast tylko szczekać, aż intruz odejdzie, postanowiła wyciągnąć swój nowy koc i podzielić się z nowym przyjacielem w potrzebie, upewniając się, aby było im obojgu ciepło tej nocy.

Nie mogła uwierzyć, że jej mały psiak jest tak troskliwy. On przypomina nam, że czasami możemy dokonać wielkiej różnicy w czyimś życiu, nawet przez takie małe czyny jak ten.

Od tamtej pory Suelen zaczęła zostawiać jedzenie i wodę dla bezdomnego psiaka. Ale niestety biedak jeszcze boi się ludzi i ucieka za każdym razem, gdy właścicielka Lany próbuje się do niego zbliżyć. Cała rodzina dba o niego, jak tylko może i ma nadzieję, że wkrótce znajdzie dla niego dom. Jednak zajmie to trochę czasu, zanim nabierze on zaufania do ludzi.
 
Jeśli też jesteś zaskoczony dobrocią tego małego pieska i jego całej rodziny, podziel się tym postem ze wszystkimi miłośnikami psiaków!