in

Uratowany pies jest przygnębiony i samotny. Wtedy nagle znajduje prawdziwego przyjaciela

Czasami wszystko, czego potrzebujesz, to towarzystwo najlepszego przyjaciela, który podniesie Cię na duchu.

Ozyrys, trzyletni owczarek holenderski, został porzucony przez swoich poprzednich właścicieli. Przez długi czas był przygnębiony, ponieważ nie miał z kim się bawić i wtedy właśnie powstała ta nieprawdopodobna przyjaźń.

Kiedy Ozyrys był małym szczeniakiem, został wywieziony z dala od miejsca swojego zamieszkania i porzucony na parkingu. Błąkał się nie wiedząc, co ze sobą zrobić, ale na szczęście przechodzący ludzie zainteresowali się jego losem i powiadomili ratowników.

Nie trwało długo, zanim znaleziono nową rodzinę dla tego uroczego psiaka.

Ozyrys wreszcie miał kochający dom. Otrzymał wiele uwagi, troskliwej opieki i miłości, ale brakowało mu jednej ważnej rzeczy: najlepszego przyjaciela zwierzęcia.

Spotkanie szczura Riffa całkowicie zmieniło życie Ozyrysa.

Mimo, że Riff jest zaledwie ułamkiem wielkości psa i ma zaledwie trzy miesiące, te dwie istoty okazały się swoimi bratnimi duszami. W końcu kto powiedział, że szczur i szczeniak nie mogą być najlepszymi przyjaciółmi?

Opiekunowie Ozyrysa początkowo obawiali się, że się nie polubią, albo co gorsza Ozyrys zrobi krzywdę Riffowi. Obawy te były jednak całkowicie niepotrzebne, ponieważ te dwa stworzenia od pierwszej chwili stały się nierozłączne!

Riff został uratowany, gdy miał zaledwie cztery tygodnie.

Z uwagi na jego młody wiek ważne było, aby właściwie go karmić i upewnić się, że otrzymał opiekę medyczną jakiej potrzebował. Jego stan był dość problematyczny na początku i opiekunowie musieli karmić go strzykawką.

Na szczęście stan zdrowia Riffa zaczął powoli się poprawiać, a kilka dni po tym, jak został uratowany, był w stanie po raz pierwszy otworzyć oczy.
 
Ozyrys i Riff mieli coś wspólnego: obaj wiedzieli, jak to jest potrzebować pomocy i zostać uratowanym przez ciepłych i kochających ludzi.

 
Właściciele tego uroczego i wspaniałego zwierzęcego duetu zamieścili kilka zdjęć, na których widać jak świetni to kompanii.
 

 
Po uratowaniu Ozyrys przeszedł szkolenie, aby zostać licencjonowanym psem terapeutycznym. Teraz to on pomaga ludziom. Riff jest zwykle w pobliżu, aby mieć oko na to, co robi Ozyrys.
 

 
Obaj także ufają sobie bezgranicznie.
 
Riff może nawet wczołgać się do pyszczka Ozyrysa! Zdecydowanie pomaga wyjątkowa osobowość Ozyrysa, który zawsze był wyjątkowo delikatny.
 
„Riff naprawdę lubi lizać wnętrze pyska Ozyrysa. Jestem pewna, że ​​wszyscy zastanawiają się, czy obawiamy się, że Ozyrys zje Riffa! ABSOLUTNIE NIE! Ozyrys jest najdelikatniejszym psem, jakiego kiedykolwiek spotkałam „– mówi jego właścicielka.
 

 
Kto by pomyślał, że uratowany szczeniak i uratowany szczur staną się bratnimi duszami!
 
Zobacz ich na wideo poniżej.