in

Z ukrycia nagrał, jak listonosz zbliżył się do jego owczarka – To nagranie stało się hitem!

W obiegowej opinii psy nie znoszą dwóch rzeczy: kotów i listonoszy…

Ale tak samo jak znamy nierzadkie przykłady miłości psów i kotów, tak różnie też bywa z listonoszami.

Psy nie przepadają za listonoszami po pierwsze z tego powodu, że noszą oni na sobie wiele zapachów. A po drugie dlatego, że „oszczekani” odchodzą, co psy interpretują poddaniem, a nie zakończeniem wykonywania obowiązku.

W gruncie rzeczy wiele zależy od właściciela i wychowania psa. A sporo także od tego jakim człowiekiem jest listonosz.

Ten z filmu okazał się prawdziwym miłośnikiem psów. Bardzo polubił owczarka Kyzę, którego odwiedzał, gdy przynosił listy jego właścicielom.

Kyza także wyjątkowo na niego reagował. Gdy tylko widział listonosza przybiegał się z nim przywitać i łasił o codzienną porcję czułości.
 
Listonosz zaczął nawet zsiadać z roweru za każdym razem, gdy przejeżdżał obok, nawet jeśli nie miał listów czy przesyłek dla właścicieli owczarka.
 

 
Michael, właściciel Kyzy, pewnego dnia nagrał wizytę listonosza i opublikował film, by obalić mit na temat tego, że psy nie lubią listonoszy. Michael jest zadowolony, że listonosz jest miłośnikiem psów i w tak wyjątkowy sposób traktuje jego ulubieńca.
 
Nagranie obejrzało 6 milionów ludzi. Mit został obalony. Oficjalnie ogłaszamy, że przyjaźń psa i listonosza jest możliwa.