in ,

Zainstalowali kamerę w pokoju dziecka. Nie do wiary, jak zachował się pies przy maluchu.

Zwierzęta to najlepsi przyjaciele człowieka. Są wierne, przyjazne i mają wielkie serca, a z ich oczu niejednokrotnie można wyczytać bardzo dużo. Wielu rodziców zastanawia się, czy połączenie dziecko i pies jest słuszne? Szczególnie wtedy, jeśli mowa o dzieciach, które niedawno przyszły na świat?

Rodzice rocznego Finna nie mieli wątpliwości co do tego, że jest to dobry pomysł. Byli właścicielami dwuletniego boksera i przez myśl im nie przeszło, że pies mógłby wyrządzić dziecku krzywdę. Nie mieli nic przeciwko, aby pupil i dziecko spali razem w pokoju.

Zainstalowana w nim kamera zarejestrowała coś, co chwyta za serce. Takiego widoku nikt się nie spodziewał!

Niezwykła przyjaźń

Nagranie z kamery udostępniono w sieci i w momencie przykuło ono uwagę internautów. Obejrzały go już ponad dwa miliony. Trzeba przyznać, że nie da się obok niego przejść obojętnie.

Roczne dziecko prawdopodobnie miało problem z zaśnięciem, więc wyczołgało się ze swojego łóżeczka i położyło obok psa na jego legowisku.

Bokser Brutus nie przejął się zbytnio tym, że dołączył do niego roczny Finn. Spali obok siebie, a chłopiec przytulał się do psa i co chwilę wiercił, jednak nawet to nie zakłóciło spokoju zwierzęcia.

Nagranie jest naprawdę urocze – sami zobaczcie!