in ,

Sprawdzili, co robi ich pies, gdy zostaje sam w domu. Nagranie w momencie podbiło sieć.

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, co robią wasze czworonogi, kiedy nie ma was w domu? Pewien właściciel postanowił to sprawdzić. Jak się okazało, pies szybko znalazł bardzo ciekawe zajęcie. Nagranie z kamery wprawiło wszystkich w osłupienie.

Hamilton znalazł się nad domowym basenem. Uznał, że po wyjściu pana czas na prawdziwy relaks! Aż ciężko w to uwierzyć!

Co robił pies podczas nieobecności domowników?

Właściciel pewnego psa z Chicago uznał, że musi sprawdzić, czym zajmuje się jego pies, kiedy on wychodzi z domu. Nie spodziewał się czegoś takiego. Niewiarygodne, jakie zajęcie znalazł sobie Hamilton. Jak widać, psy potrafią doskonale wykorzystać czas samotności.

Kiedy tylko pies został sam, od razu zaczął kąpać się w basenie. Na nagraniu widzimy, jak wychodzi z niego i ponownie wskakuje do wody. Nie jest pewne, ile razy skoki były powtarzane, ale nie ma wątpliwości co do tego, że to wspaniała forma rozrywki, a czas spędzony w samotności mijał o wiele szybciej.

Domownicy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że ich czworonóg uwielbia wodę i nie wyobraża sobie życia bez niej. Tak zdumiewającego widoku jednak nikt się nie spodziewał! Sami zobaczcie!