in

Ratownicy znaleźli psa z sznurowadłem zawiązanym wokół szyi. Po uwolnieniu jest nie do poznania.

Właściciele zwierząt domowych są odpowiedzialni za swoich towarzyszy.

Można wiele powiedzieć o charakterze danej osoby poprzez sposób w jaki traktuje zwierzęta. Psy są tak lojalnymi i przyjaznymi towarzyszami. Aż trudno uwierzyć, że można ich nie kochać.

Właściciele pewnego psa nie byli odpowiednimi osobami do sprawowania nad nim opieki. Choć to najdelikatniej powiedziane jak to możliwe.

Teraz jest wśród ludzi, którzy go kochają i troszczą się o niego.

Pomimo niefortunnej przeszłości, jego przyszłość wygląda całkiem nieźle, a to wszystko dzięki tym, którzy go uratowali i dali mu nowy dom.
 
Jedno spojrzenie na Gusa i nie uwierzyłbyś , że tyle przeszedł. Dziś jest przyjaznym, energicznym i wspaniałym psiakiem. Zasługuje na całą miłość, którą w końcu otrzymał, zwłaszcza po tym, co mu się przydarzyło.

Gus żył ze sznurowadłami zawiązanymi na szyi. Był opuchnięty i niedożywiony. Dzięki wysiłkom ratownika Laury Jean, Gus został uratowany. To ona opublikowała jego zdjęcie na facebooku.
 
Houston K9-911 Rescue znalazło zdjęcie Laury i wysłało ratowników by zabrać Gusa. Pies został natychmiast przywieziony do pobliskiej kliniki dla zwierząt i otrzymał szybką pomoc. Urazy Gusa zostały wyleczone, przeszedł operację, a jego głowa powróciła do normalnej wielkości.
 
Jego silny duch pozwolił mu odzyskać siły, a nawet znaleźć nowy dom!
 
Został adoptowany przez kochającą rodzinę, która go psuje i rozpieszcza.
 

 
Inspirująca historia Gusa przypomina o głębokiej więzi między człowiekiem a psami – więź, którą powinniśmy wszyscy cenić.
 
Zobacz jego wspaniałą przemianę: