in ,

Czekał na nich w aucie. Ukraińscy żołnierze nie wiedzieli, co robić.

Nie od dziś wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Towarzyszy mu w trudnych chwilach i potrafi wywołać uśmiech na twarzy.

Aż serce pęka, gdy pomyślimy, ile przerażonych i niechcianych czworonogów czeka teraz na swój kochający dom. Jeden z takich psów znalazł się w aucie ukraińskich żołnierzy. Był wystraszony i nie zamierzał odejść. Bez wątpienia liczył na to, że ktoś się nim w końcu zaopiekuje.

Czekał na nich w aucie

Nie ma wątpliwości co do tego, że wojna jest ogromną tragedią nie tylko dla ludzi, ale także dla zwierząt. Czworonogi nie mają pojęcia, co się dzieje, a wybuchy i strzały sprawiają, że są sparaliżowane ze strachu.

Pewien owczarek niemiecki zakradł się do wozu ukraińskich żołnierzy. Uznał, że to bezpieczne miejsce, w którym można się schować. Z pewnością usłyszał niejeden wybuch.

Żołnierze nie wiedzieli, co mają zrobić. Próbowali pozbyć się psa z samochodu, jednak ten nie zamierzał odejść. Do sieci trafiło nagranie z całego zajścia. Nie wiemy niestety, co się ostatecznie stało z tym przerażonym zwierzęciem…

„Cudowny. Jak słodko leży!” – czytamy w komentarzach.

„Mam nadzieję, że ktoś mu potem pomógł.” – martwią się internauci.

„Na wojnie bez „Szarika”? A skąd!” – pisze ktoś inny.