in

Ich pies zaginął i nie widzieli go przez 5 lat. Zobacz, co się dzieje, gdy spotykają się po latach.

Niektóre zwierzęta mają szczęście, że mają wspaniałych właścicieli, którzy dobrze się nimi opiekują, ale inne, niestety, pozostają na ulicach, aby zmagać się samotnie z przeciwnościami losu.

Jeśli jesteś kimś podobnym do mnie, nie możesz powstrzymać uczucia smutku i współczucia dla tych bezpańskich psów i kotów, które żyją na ulicach. Czasami trafiasz na małe stworzenie, które jest głodne, chore i bezdomne i zdajesz sobie sprawę, że jako ludzie je zawiedliśmy.

To nie znaczy, że nie ma ludzi, którzy próbują coś zmienić. Humane Society robi wszystko, aby zmienić życie tych stworzeń.
 
Tak więc w trakcie jednej ze swoich akcji trafiło na pewną farmę wypełnioną bezpańskimi psami i kotami. Zwierzęta były zarażone kleszczami, pchłami i cierpiały z powodu mnóstwa innych problemów. Uratowano stąd około 166 kotów i psów, a Chuckie był jednym z nich!

Okazało się, Chuckie zniknął z domu rodzinnego 5 lat temu. Na szczęście ratownicy znaleźli jego mikrochip, więc skontaktowali się z jego właścicielami. Teraz obejrzyj ten moment, kiedy rodzina pojawia się, aby zobaczyć Chuckie po raz pierwszy od 5 lat.
 
Jednak nigdy ich nie zapomniał!