in

Ciało tego psa było całe w guzach. Nikt nie dawał mu szans, dopóki nie pojawiła się ona…

Takie historie jak ta mogą sprawić, że nie przejdziesz w przyszłości obojętnie obok potrzebującego psa. Bo nigdy nie wiadomo, czy dzięki tobie, choćby pośrednio, jego los nie odmieni się na lepsze….

Tak było w przypadku Bobbiego. Całe jego ciało było pokryte guzami. Piesek cierpiał na raka i nikt nie chciał go adoptować. Któregoś dnia, kiedy wszyscy myśleli, że nie ma już dla niego nadziei, stało się coś cudownego. Ktoś postanowił zawalczyć o Bobbiego, a mianowicie kobieta – Dalia Gámez. Wiedziała, że związane jest z tym wiele wyzwań, poświęceń… i wydatków. Jednak zapragnęła, aby piesek wrócił do zdrowia.

Uparcie dążyła do tego, aby Bobby stanął jeszcze kiedyś na nogi, więc wspólnie z weterynarzami zadecydowała, że przejdzie on… aż osiem chemioterapii! Po przejściu każdej z nich, Bobby powrócił do zdrowia. Dziś jest szczęśliwym i kochanym psem, choć jeszcze do niedawna nikt nie dałby mu żadnych szans.
 
W tej historii mamy do czynienia z dwoma cudami: pierwszy z nich – to, że Bobby wyzdrowiał, drugi – to, że ktoś zechciał zrobić wszystko, aby tak się stało. Wierzymy, że takie gesty ze strony ludzi o wielkich sercach będą o wiele częściej spotykane.
 
Spójrz na oczy Bobbiego i zobacz, ile potrafi dać bezinteresowna miłość i walka o to, co z góry spisane jest na straty.