in

Porzucony pies biegnie za autem swoich właścicieli. To, co dzieje się w międzyczasie sprawia, że aż krew się gotuje!

Psy potrafią stworzyć niezwykłe więzi ze swoimi właścicielami. Bardzo często są ich najlepszymi przyjaciółmi. Jednak ludzie nie zawsze zasługują na ich uczucie. Zwierzęta zostają przez nich zranione i porzucone.

Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wielką odpowiedzialność biorą na siebie, kupując lub przygarniając psa. Nie jest to zabawka, którą można wyrzucić, jeśli się znudzi, tylko żywa istota…

Poniżej przedstawiamy wideo, które chwyci za serce każdego. Rodzina po tym, jak porzuciła swojego pupila, odjeżdża autem. Pies nie rozumie, jak to się stało i biegnie za nimi, aby ich dogonić. Jednak pasażerowie auta nie przejmują się tym, że pies nie jedzie z nimi. Są obojętni na jego los.

Do tej sytuacji doszło pewnego dnia w Madellin w Kolumbii. Ten biedny pies biegnie za żółtym samochodem przez długi czas. Za wszelką cenę nie chce stracić swoich właścicieli. Paru przechodniów, widząc tę sytuację, próbowało nawet zwrócić uwagę właścicielom i zatrzymać ich auto, jednak nic to nie dało.
 

 
O sprawie zaczęło być głośno, aż w końcu zawiadomiono policję. Ta zatrzymała ludzi, jednak zapierali się, że nie są właścicielami tego psa.
 
Wierzymy, że ten piesek nie zostanie bezdomny. Na pewno na to nie zasługuje. Nikomu w niczym nie zawinił… Przekażcie to poruszające nagranie dalej!