in

Pan młody na wózku prowadzi żonę do pierwszego tańca. To co dzieje się w 1:21, szokuje wszystkich!

Życie pisze czasem nieoczekiwane scenariusze. Para z Rosji przygotowywała się do ślubu kiedy panu młodemu przydarzył się wypadek na motocyklu. W wyniku zdarzenia stracił sprawność w nogach i możliwość chodzenia.

Okoliczności sprawiły, że ślub wziąć musiał przykuty do wózka inwalidzkiego. Jednak miłość, wsparcie i wola walki wzmocniły jego determinację i dodawały mu sił podczas intensywnej rehabilitacji.

Podczas pierwszego tańca, wyrazem tej determinacji stało się wstanie z wózka i wytrwanie do końca piosenki o własnych siłach i wsparciu żony.
 
Idealnie pasujące do okoliczności jakże wymowne słowa piosenki Josha Grobana „You Raise Me Up” (Podnieś mnie) okazały się prorocze. Pan młody pokazał swoim wzruszonym gościom, że się nie poddaje, że walczy, bo ma z kim i dla kogo. I choć jeszcze wiele trudu i czasu potrzeba, by odzyskał sprawność, na pewno się nie podda, ponieważ patrzy w przyszłość a nie przeszłość i docenia to, że los dał mu drugą szansę. Zobaczcie ile wysiłku kosztowała go ta manifestacja siły, poświęcenia i oddania. Jeśli poruszyło cię to nagranie podziel się nim ze znajomymi.