in

Dziewczynka po raz pierwszy poszła do szkoły. Zdjęcia przed i po szkole podbiły Internet!

W tym tygodniu Lucy Falconer z Glasgow po raz pierwszy poszła do szkoły i nie byłoby w tym nic niezwykłego, ale… poniżej zobaczycie dwa zdjęcia i sami będziecie wiedzieć, o czym mowa.

Mama Gillian, dumna ze swojej córki, zrobiła jej świetne zdjęcie przed wysłaniem jej rano do szkoły. A potem nie mogła się oprzeć i zrobiła kolejne zdjęcie – kiedy 5-letnia Lucy wróciła do domu. Spójrz na różnicę!

Rodzina Falconerów ma czworo dzieci, a oto Lucy ze swoim starszym bratem!

Tak wyszła rano z domu. Spódnica, pończochy, krawat, kokardka. Ładna fryzura i uśmiech – Lucy czeka na pierwszy dzień w szkole!

A zaledwie kilka godzin później wraca do domu…

Na pytanie matki, jak minął pierwszy dzień w szkole, dziewczyna nonszalancko odpowiedziała „Och, nic specjalnego”. Ale matka zauważyła, że ​​wieczorem córka poszła spać wcześniej niż zwykle. Cóż, dzieciństwo pozostawia się w tyle, a przed nami życie prawie dorosłe.
 
W Szkocji dzieci zaczynają chodzić do szkoły od 5 roku życia już od połowy sierpnia. Letnie wakacje są krótkie i Lucy wie o tym z własnego doświadczenia.
 

 
Historia Lucy Falconer szybko stała się popularna w sieci, ponieważ co drugi użytkownik Internetu widział w połączeniu dwóch zdjęć odzwierciedlenie swojej rzeczywistości.
 
Wszyscy idziemy w stronę wielkiego świata z uśmiechem, a potem ledwo mamy siłę, by donieść do domu plecak z jednorożcem. Ale takie jest życie, nic nie można zrobić!
 

 
Podzielcie się tym zabawnym zestawieniem na Facebooku, jeśli również macie podobne doświadczenia!