in ,

Te dziewczynki były jedynymi na świecie sześcioraczkami płci żeńskiej. Zobacz jak wygląda ich życie po 34 latach od narodzin!

Janet i Graham Walton to szczęśliwa para, która od samego początku związku marzyła o posiadaniu dzieci.

Niestety założenie rodziny naturalnym sposobem, okazało się dla nich bardzo długim i trudnym procesem. Przez wiele lat starali się o dziecko, ale bezskutecznie. Waltonowie próbowali leczenia niepłodności na wszystkie możliwe sposoby. Niestety, to także nie pomagało. Po 12 próbie zapłodnienia metodą in-vitro, Janet nadal nie mogła zajść w ciąże.

Prawdziwy cud

Gdy Waltonowie tracili już nadzieję, stał się prawdziwy cud. 13 próba zapłodnienia przebiegła pomyślnie – Janet w końcu zaszła w ciąże!

Para była niezwykle zachwycona i szczęśliwa, gdy się o tym dowiedziała. Z niecierpliwością oczekiwała na nadejście pociechy… Ale gdy Janet wybrała się na rutynowe badania po 8 tygodniach, okazało się, że nie urodzi jednego dziecka… a aż sześć dzieci!

Przyszli rodzicie byli kompletnie zaszokowani tą nowiną. Wychowanie sześcioraczków jest nie lada wyzwaniem dla dwójki rodziców. Janet wkrótce po badaniu trafiła do szpitala i musiała zostać tam, aż do porodu. Taka ciąża niesie ze sobą wielkie ryzyko poronienia, dlatego też kobieta musiała zostać pod stałą opieką lekarzy.

Narodziny

W 31 tygodniu ciąży Janet urodziła 6 dziewczynek o imionach: Hannah, Ruth, Lucy, Kate, Jennie oraz Sarah. Dziewczynki urodziły się całe i zdrowie 18 listopada 1983 roku w Liverpoolu poprzez cesarskie cięcie. Były to wtedy pierwsze sześcioraczki płci żeńskiej na świecie!

Wychowanie nie było takie proste. Przez pierwsze lata rodzice prawie w ogóle nie spali, mieli czas tylko na krótkie drzemki. Rocznie musieli kupować około 11 tysięcy pieluch!

Z biegiem czasu było jeszcze trudniej
Rodzice tak naprawdę nie mieli nawet chwili wytchnienia. Musieli znaleźć siłę i cierpliwość do odrabiania ze swoimi pociechami prac domowych, zawożenia ich codziennie do szkoły czy też na zajęcia dodatkowe, przeżywania z nimi przeróżnych problemów w okresie dojrzewania. W ich domu cały czas się coś działo!
„Pierwsze lata po przyjściu na świat naszych dziewczynek minęły nam straszliwie szybko. Bardzo żałujemy, że ze względu na obowiązki, nie mogliśmy się nimi odpowiednio nacieszyć.” – mówi Janet.
Janet i Graham są bardzo dumni ze swoich córek. Pomimo ogromu obowiązków i zajęć, rodzina doświadczyła wielu cudownych i wesołych chwil. A co najważniejsze, dziewczynki do dziś łączy niezwykła więź!

34 lata później

Obecnie dziewczynki są już pięknymi kobietami w wieku 34 lat i każda z nich odnosi sukcesy!
Niektóre z nich wzięły już ślub i założyły już własne rodziny.

Sarah jako pierwsza z rodzeństwa urodziła dziecko. W 2014 roku przyszła na świat mała Jorgie.

Rodzicie są ogromnie szczęśliwi, że ich rodzina się powiększa. Teraz Janet i Graham bez stresu będą mogli się nacieszyć kolejną pociechą w rodzinie.
„My mieliśmy ogrom obowiązków z dziewczynkami… trudno było nacieszyć się ich dzieciństwem. Z wnukami sprawy mają się już inaczej.” – powiedziała Janet w rozmowie z Daily Mail.

To pewne, że Jorgie czeka cudowne dzieciństwo w tak ogromnej i pełnej miłości rodzinie. Koniecznie podziel się ich historią ze swoimi znajomymi na Facebooku.

Źródło i Fotografie: dailymail