fot. freepik.com
in ,

Dali bezdomnej kobiecie paczkę pieniędzy i zaczęli ją śledzić. Nie mogli uwierzyć, na co je wydała.

Przepis na sukces medialny, zdaniem organizatorów kanału Yotube K3TV, jest prosty. Bierzemy zwykłą osobę i umieszczamy ją w nietypowej sytuacji, a następnie obserwujemy, jak się zachowa.

Nie pochwalamy głupich żartów ani eksperymentów społecznych, ale w tym przypadku kanał K3TV zrobił coś szlachetnego. Wręczyli bezdomnej kobiecie pakiet banknotów, po czym zaczęli śledzić ją, aby dowiedzieć się na co je wyda.

Youtuber podszedł do bezdomnej kobiety na ulicy i rozpoczął rozmowę. Dowiedział się, że nie ma mieszkania i pracy, ale ma małego syna. Następnie wyjął solidną paczkę dolarów i wręczył je kobiecie, która ze względu na pozory oparła się, ale nie odmówiła podarunku. W rzeczywistości kwota nie była bardzo duża, 283 dolarów, ale stos pieniędzy wyglądał imponująco. Gra się rozpoczęła!

Początkowo kobieta poszła do dużego sklepu, ale ukryta kamera ujawniła, że ​​niczego nie kupiła, chociaż próbowała różnych rzeczy. Potem zjadła małe lody w ulicznej kawiarni – tego również nie spodziewali się organizatorzy.

Następnie kobieta poszła na sam koniec ulicy, gdzie w ogóle nie było żadnych placówek handlowych.

Poszła do schroniska dla zwierząt, a 45 minut później wyszła z białym szczeniakiem w ramionach. Co za niespodzianka! Potem youtuber nie mógł się powstrzymać, podszedł do niej i bezpośrednio zapytał: „Hej, poszliśmy za tobą, ale nic nie zrozumieliśmy. Czy wydałaś pieniądze na szczeniaka? „Tak jest” – nie potrafiła jasno wyjaśnić, co ją do tego skłoniło. Odzież, biżuteria, jedzenie, wszystko to było materialne, ale w jakiś sposób drugorzędne. A pies…

Poruszeni autorzy programu dali jej jeszcze trochę pieniędzy, najwyraźniej nie oczekiwali takiego finału.