in

Skąd Dagmara Kaźmierska ma pieniądze? Słowa gwiazdy zszokowały nawet wiernych fanów

Fan, który któregoś razu spytał Dagmarę Kaźmierską, skąd tak naprawdę ma pieniądze, z pewnością nie spodziewał się po niej takiej odpowiedzi. Słowa gwiazdy zaskoczyły każdego.

Nie od dziś wiadomo, że gwiazda TTV uwielbia ekskluzywne podróże i powadzi wystawne życie. Co takiego robi, że ją na to wszystko stać? Gwiazda odpowiedziała w żartobliwy sposób.

Skąd Dagmara Kaźmierska ma pieniądze?

Królowa życia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i uwielbia dzielić się ze swoimi fanami chwilami ze swojego życia. W ostatnim czasie udała się na kolejne wakacje do słonecznego Egiptu. Z pewnością zwiedziła już wiele krajów i zasmakowała wyśmienitych potraw, śpiąc w eleganckich hotelach. Skąd tak naprawdę ma pieniądze? Internauci przecierają oczy ze zdumienia.

Na profilu gwiazdy na Instagramie pojawiło się zdjęcie z ekskluzywnego miasteczka turystycznego Al-Dżuna, położonego nad Morzem Czerwonym. Możemy na nim zobaczyć Dagmarę pozującą na kamienistej drodze w pięknej czerwonej sukni.

Jeden z jej fanów postanowił ponownie zapytać pod zdjęciem, skąd gwiazda ma na to wszystkie pieniądze.

“Dalej pani mi nie odpowiedziała, skąd na to wszystko ma pani pieniądze. W telewizji chce pani pomagać, a tu co” — zaznacza mężczyzna.

Dagmara Kaźmierska szybko odpowiedziała w żartobliwy sposób, co bez wątpienia jest w jej stylu:

“Na żebry chodzę” — odpisała, dodając emotikonę.

Dagmara Kaźmierska pracuje w telewizji, a poza tym ma własny butik. Jest również ulubienicą Patryka Vegi. Ostatnio mogliśmy oglądać ją także w teledysku. Na brak zajęć gwiazda na pewno nie narzeka.

Fani Dagmary, widząc komentarz mężczyzny, który pytał o pieniądze, zdecydowali, że również zabiorą głos:

“Czy zazdrość przez Ciebie przemawia? To też zostań gwiazdą. Przecież Dagmara ma dwa sklepy, w TV zarabia, może jeszcze oszczędności, może jeszcze jakieś biznesy, więc stać ją to sobie wyjeżdża” — pisze fanka.

Nie wszyscy jednak są przychylni Dagmarze. Pojawiały się też komentarze bardzo negatywne:

“Przecież wiadomo, że pieniądze nie pochodzą z uczciwej pracy” — stwierdziła internautka.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: lelum.pl, Instagram