in , ,

Pielęgniarz zamordował ukochaną przez koronawirusa. Przerażająca historia obiegła już cały świat!

W czasach koronawirusa wielu ludzi nie potrafi poradzić sobie ze swoimi myślami i ulega skrajnym emocjom. To czas ogólnej paniki i niewiedzy na temat tego, co dalej nas czeka.

Możemy sobie tylko próbować wyobrażać, jak wielką odpowiedzialność czuje na sobie w tej chwili personel medyczny. To ciągła walka na śmierć i życie. Lekarze robią co mogą, ale tak jak my, są tylko ludźmi, którzy czasami również mają tego wszystkiego dość.

Wielu lekarzy z powodu koronawirusa w wyniku skrajnych emocji i ogólnego napięcia, jakie panuje w społeczeństwach niemalże wszystkich krajów europejskich, postanowili odebrać sobie życie.

W ostatnim czasie pojawiła się także informacja o zabójstwie z powodu koronawirusa. Młody mężczyzna zamordował swoją ukochaną. Do tego przerażającego zdarzenia doszło w Mesynie na Sycylii.

Kiedy u 28-letniego Antonio De Pace pojawiły się objawy, świadczące o obecności koronawirusa, zarzucił swojej ukochanej, Lorenie Quaranta, że to jej wina i na pewno to ona go zaraziła. Oboje byli zatrudnieni w tym samym szpitalu, on jako pielęgniarz, a ona jako pielęgniarka.

Mężczyzna nie wytrzymał i zamordował partnerkę. Po wszystkim zadzwonił pod numer alarmowy, aby powiadomić o tym, że dokonał zabójstwa i w międzyczasie próbował sobie podciąć żyły. Zanim mu się to udało, przyjechała policja.

28-latka przewieziono do szpitala, w którym pracował. Koledzy uratowali go przed odebraniem sobie życia. Kiedy doszedł do siebie, przyznał się, że zamordował swoją partnerkę pod wpływem emocji – myślał, że to ona zaraziła go koronawirusem.

Jak się okazało po wykonaniu testów, ani pielęgniarz, ani pielęgniarka nie mieli koronawirusa.

Kilka dni przed swoją śmiercią Lorean opublikowała na Facebooku post, w którym prosiła lekarzy i pielęgniarki o to, aby poświęcili się swojej pracy w tym trudnym dla wszystkich czasie. Podała w poście również fakty:

,,Włochy są największym w Europie ogniskiem epidemii koronawirusa. Tylko w ciągu ostatniej doby we Włoszech zmarło 727 osób zakażonych COVID-19. Z powodu tego wirusa zmarło 13 155 osób. Całkowita liczba wszystkich zarażonych wzrosła już do ponad 110 000.”

Źródło: popularne.pl, fot: facebook/Lorena Quaranta